SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
17 019 759 Kč
(159 063 Kč / m²)
Prodej
3+1
107 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

místnosti3+1
plocha107 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

- Beautiful off-plan contemporary apartments - Walking distance from the beach - Surrounded by well-known golf courses - Close to all amenities - Priv...

Ostatní
Stáří nabídky: 52 dní
Aktualizováno: 22 dní

Lokalita

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home