SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 210 334 Kč
(105 261 Kč / m²)
Prodej
2+1
97 m²
Calle de los Arcos, Estepona

místnosti2+1
plocha97 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Bathed in natural light and finished with modern, refined touches, this brand-new contemporary apartment for sale in Cancelada, Estepona East is prese...

Ostatní
Stáří nabídky: 53 dní
Aktualizováno: 23 dní

Lokalita

Calle de los Arcos, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home