SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
25 055 753 Kč
(151 853 Kč / m²)
Prodej
4+1
165 m²
CALLE LUZ DE LA, Estepona

místnosti4+1
plocha165 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Idyllic Penthouse for sale in Estepona Idyllic Estepona is an exclusive development of just 38 beautifully designed apartments and penthouses, offerin...

Ostatní
Stáří nabídky: 49 dní
Aktualizováno: 19 dní

Lokalita

CALLE LUZ DE LA, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home