SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 918 558 Kč
(102 746 Kč / m²)
Prodej
2+1
116 m²
CALLE MOLINO (DEL), Estepona

místnosti2+1
plocha116 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Introducing an exceptional opportunity to own one of these luxurious Estepona apartments for sale with stunning sea views within walking distance of t...

Ostatní
Stáří nabídky: 57 dní
Aktualizováno: 27 dní

Lokalita

CALLE MOLINO (DEL), Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home