SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
16 523 897 Kč
(250 362 Kč / m²)
Prodej
2+1
66 m²
Calle Caravaca, Estepona

místnosti2+1
plocha66 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

En esta promoción, disponemos de viviendas de 1, 2 y 3 dormitorios con amplias terrazas, garajes y trasteros. Además, podrá encontrar áticos con impre...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaVýhledOtevřený obývací prostorVanaSprchový koutSamostatné wcChodbaKuchyňské spotřebičeDřevěná podlahaDlažbaVysoké stropyDřevěné trámyPo rekonstrukciPřirozené světloModerní stylZařízenýVhodné pro domácí mazlíčky

Ostatní
Stáří nabídky: 118 dní
Aktualizováno: 118 dní

Lokalita

Calle Caravaca, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Fincas Eva