SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 233 740 Kč
(124 754 Kč / m²)
Prodej
2+1
66 m²
camí Vell de Gandia a Dénia, el Verger

místnosti2+1
plocha66 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in the charming town of El Verger, this exclusive residential complex offers a selection of first-line apartments and penthouses, just 1 km fr...

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 11 dní

Lokalita

camí Vell de Gandia a Dénia, el Verger
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home