SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
46 216 693 Kč
(401 884 Kč / m²)
Prodej
2+1
115 m²
PASEO JOAN CARLES I, Eivissa

místnosti2+1
plocha115 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Luxurious penthouse with stunning views of the La Marina marina. The apartment is located in the exclusive Las Boas building designed by the renowned ...

Ostatní
Stáří nabídky: 51 dní
Aktualizováno: 21 dní

Lokalita

PASEO JOAN CARLES I, Eivissa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home