SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
20 639 460 Kč
(187 631 Kč / m²)
Prodej
2+1
110 m²
Passeig de Joan Carles I, Eivissa

místnosti2+1
plocha110 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This charming apartment offers spectacular views of the sea and Dalt Vila. It is located in an exclusive residential complex that has been completely ...

Ostatní
Stáří nabídky: 52 dní
Aktualizováno: 23 dní

Lokalita

Passeig de Joan Carles I, Eivissa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home