SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
17 500 032 Kč
(192 308 Kč / m²)
Prodej
3+1
91 m²
Carrer de s'Hort de sa Fruita, Eivissa

místnosti3+1
plocha91 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Ubicado en la prestigiosa zona de Marina Botafoch, este apartamento de 105 m² se sitúa en la 3ª planta del edificio Ikebana, ofreciendo vistas al fren...

Ostatní
Stáří nabídky: 159 dní
Aktualizováno: 54 dní

Lokalita

Carrer de s'Hort de sa Fruita, Eivissa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Ibiza Agents Real Estate