SUPA24
12 137 470 Kč
(164 020 Kč / m²)
Prodej
3+1
74 m²
CARRETERA MARINES A DENIA (LES), Dénia

místnosti3+1
plocha74 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in the charming town of Denia, this exclusive residential complex offers a total of 14 homes designed to enjoy the Mediterranean environment. ...

Ostatní
Stáří nabídky: 13 dní
Aktualizováno: 13 dní

Lokalita

CARRETERA MARINES A DENIA (LES), Dénia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home