SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 600 908 Kč
(95 011 Kč / m²)
Prodej
2+1
80 m²
CALLE GERMANS FERCHEN, Dénia

místnosti2+1
plocha80 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Modern New Build Apartments in El Verger – Coastal Living Just 500 Meters from the Beach Apartments with Large Terraces and Premium Amenities This n...

Ostatní
Stáří nabídky: 59 dní
Aktualizováno: 29 dní

Lokalita

CALLE GERMANS FERCHEN, Dénia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home