SUPA24
3 940 519 Kč
(32 838 Kč / m²)
Prodej
3+1
120 m²
Calle Andalucia, Cómpeta

místnosti3+1
plocha120 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

3 Double bedroom | Family bathroom with bathtub | Guest cloakroom with WC | Fully equipped kitchen | Ample open area with living room and dining room...

Ostatní
Stáří nabídky: 31 dní
Aktualizováno: 25 dní

Lokalita

Calle Andalucia, Cómpeta
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home