Výpis nabídek
25
25
25
7 735 215 Kč
(86 913 Kč / m²)
Prodej
2+1
89 m²
Castelló d'Empúries
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
89 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Apartment For sell in Empuriabrava in Girona
Descubra este magnífico apartamento renovado de 70 m² con 12 m² de terrazas, ideal tanto como residenci...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Výhled
Otevřený obývací prostor
Po rekonstrukci
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
89 dní
Aktualizováno:
89 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Castelló d'Empúries
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
1001 PORTALES
Laetitia Bodart
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
1001 PORTALES
Laetitia Bodart
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce