SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
29 146 834 Kč
(208 192 Kč / m²)
Prodej
3+1
140 m²
Calle Coperas, Casares

místnosti3+1
plocha140 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Great finca with three bedrooms, two bathrooms, lots of land and private pool. Just on the entrance of Casares village, no difficult roads, easy acces...

Ostatní
Stáří nabídky: 61 dní
Aktualizováno: 29 dní

Lokalita

Calle Coperas, Casares
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home