SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
13 246 552 Kč
(132 466 Kč / m²)
Prodej
2+1
100 m²
Calle Coperas, Casares

místnosti2+1
plocha100 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

We present to you this magnificent apartment located in the exclusive La Sabina development in Casares, a privileged enclave on the Costa del Sol that...

Ostatní
Stáří nabídky: 55 dní
Aktualizováno: 23 dní

Lokalita

Calle Coperas, Casares
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home