SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 418 879 Kč
(86 266 Kč / m²)
Prodej
2+1
86 m²
Calle Coperas, Casares

místnosti2+1
plocha86 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A complex of 36 apartments with 1, 2 and 3 bedrooms. Each apartment has a garage and storage room. Gated community with swimming pool, gardens and chi...

Ostatní
Stáří nabídky: 55 dní
Aktualizováno: 23 dní

Lokalita

Calle Coperas, Casares
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home