SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 016 292 Kč
(68 073 Kč / m²)
Prodej
3+1
59 m²
Calle Moreno, Cartaya

místnosti3+1
plocha59 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Sea View Apartment in Mirador del Atlántico Residential Complex – El Rompido, Cartaya~~A bright, practical home surrounded by exceptional communal are...

Ostatní
Stáří nabídky: 13 dní
Aktualizováno: 13 dní

Lokalita

Calle Moreno, Cartaya
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BEST HOUSE CORNER IN THE SUN