SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 934 301 Kč
(88 897 Kč / m²)
Prodej
Atypický
123 m²
Avenida Rumania, Calp

místnostiAtypický
plocha123 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in the beautiful town of Calpe, this exclusive residential complex offers a selection of 28 properties including apartments and penthouses. De...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Avenida Rumania, Calp
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Carina BEERENS