SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 939 643 Kč
(98 555 Kč / m²)
Prodej
4+kk
111 m²
Avenida Rumania, Calp

místnosti4+kk
plocha111 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavNovostavba
suterénNe
terasaAno

Popis

V krásném Calpe představujeme exkluzivní rezidenční komunitu tvořenou 28 pečlivě navrženými byty a penthousy, které kombinují moderní design, vysoký s...

Nezařízený
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Avenida Rumania, Calp

Občanská vybavenost

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič