SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 055 793 Kč
(67 827 Kč / m²)
Prodej
3+1
163 m²
Calle Eslovenia, Calp

místnosti3+1
plocha163 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in the charming town of Calpe, this exclusive residential complex offers a selection of 21 properties, including apartments and penthouses. De...

Ostatní
Stáří nabídky: 36 dní
Aktualizováno: 17 dní

Lokalita

Calle Eslovenia, Calp
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home