SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
23 569 494 Kč
(90 305 Kč / m²)
Prodej
4+1
261 m²
Calle Eslovenia, Calp

místnosti4+1
plocha261 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in the charming town of Calpe, this exclusive residential complex offers a selection of 21 properties, including apartments and penthouses. De...

Ostatní
Stáří nabídky: 35 dní
Aktualizováno: 30 dní

Lokalita

Calle Eslovenia, Calp
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home