SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 539 476 Kč
(118 900 Kč / m²)
Prodej
2+kk
55 m²
Carrer de Màlaga, Calp

místnosti2+kk
plocha55 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaAno

Popis

Představujeme rezidenci složenou z 38 pečlivě navržených nemovitostí zahrnujících apartmány, přízemní byty a penthousy, které kombinují moderní design...

Nezařízený
Stáří nabídky: 38 dní
Aktualizováno: 23 dní

Lokalita

Carrer de Màlaga, Calp

Občanská vybavenost

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič