SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 319 456 Kč
(48 611 Kč / m²)
Prodej
3+1
130 m²
Partida Manzanera, Calp

místnosti3+1
plocha130 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Spacious 130 m2 flat located on the fifth floor with a lift, perfect for families looking for comfort and proximity to all amenities. It has 3 bedroom...

Ostatní
Stáří nabídky: 54 dní
Aktualizováno: 54 dní

Lokalita

Partida Manzanera, Calp
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home