SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
40 670 052 Kč
(347 607 Kč / m²)
Prodej
3+1
117 m²
Avenida Bulgaria, Calp

místnosti3+1
plocha117 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

These luxurious apartments combine modern and functional design with top quality materials. With a privileged location on the Costa Blanca, you will e...

Ostatní
Stáří nabídky: 55 dní
Aktualizováno: 25 dní

Lokalita

Avenida Bulgaria, Calp
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home