SUPA24
Balkon; výhled, přirozené světlo
Terasa; výhled, přirozené světlo
Obývací pokoj; výhled, přirozené světlo, moderní styl
14 573 417 Kč
(141 489 Kč / m²)
Prodej
3+1
103 m²
Calle Eslovaquia, Calp

místnosti3+1
plocha103 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Experience coastal living in Calpe with our 3 bedroom, 2 bathroom apartment 200 meters from the beach. With a large terrace and sea views, this bright...

Ostatní
Stáří nabídky: 164 dní
Aktualizováno: 73 dní

Lokalita

Calle Eslovaquia, Calp
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

I-VEO SYNERGY

Admin I-VEO