Výpis nabídek
39
39
39
3 089 221 Kč
(17 857 Kč / m²)
Prodej
3+1
173 m²
Cáceres
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
173 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
If youre looking for nature, privacy, and easy access to the city, this property is for you.
Around 30 km from Cáceres
Plot: 26,250 m² (2.62 ha)
H...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
72 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Cáceres
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
CENTURY 21 Ceres
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Ceres
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce