SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 278 616 Kč
(67 915 Kč / m²)
Prodej
2+1
63 m²
PLAZA CONSTITUCION, Bigastro

místnosti2+1
plocha63 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Modern living in BigastroDiscover the chance to own one of these 3 exclusive apartments located in the delightful town of Bigastro. These properties c...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

PLAZA CONSTITUCION, Bigastro
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home