SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 143 865 Kč
(77 770 Kč / m²)
Prodej
2+1
79 m²
CARRETERA TORREVIEJA, Benijófar

místnosti2+1
plocha79 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

It's a new residential complex in Benijofar, featuring 30 apartments spread across the ground, first, and second floors (penthouse) with 2 or 3 bedroo...

Ostatní
Stáří nabídky: 59 dní
Aktualizováno: 29 dní

Lokalita

CARRETERA TORREVIEJA, Benijófar
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home