SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
11 602 351 Kč
(97 499 Kč / m²)
Prodej
2+1
119 m²
Avinguda de Madrid - Avenida de Madrid, Benidorm

místnosti2+1
plocha119 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Geräumiges Apartment im Zentrum von Benidorm, nur 50 m vom berühmten Levante-Strand und seiner Promenade entfernt.Das Anwesen verfügt über 118 m² mit ...

Ostatní
Stáří nabídky: 492 dní
Aktualizováno: 491 dní

Lokalita

Avinguda de Madrid - Avenida de Madrid, Benidorm
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Mediterranean Properties