SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
16 776 619 Kč
(209 708 Kč / m²)
Prodej
2+1
80 m²
Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm

místnosti2+1
plocha80 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

NEUBAU 2 SCHLAFZIMMER WOHNUNG IN BENIDORM WEST BEACH!!!!~ ~ Neue Wohnanlage mit Meerblick mit 220 Wohnungen mit 2, 3 und 4 Schlafzimmern in einem Glas...

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 11 dní

Lokalita

Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

sundream properties