SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
14 075 674 Kč
(148 165 Kč / m²)
Prodej
2+1
95 m²
Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm

místnosti2+1
plocha95 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover this impressive semi-new apartment located in the coveted area of Playa de Poniente, one of the most emblematic and tourist destinations in B...

Ostatní
Stáří nabídky: 19 dní
Aktualizováno: 19 dní

Lokalita

Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Cimma Real Estate