SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
14 230 695 Kč
(108 631 Kč / m²)
Prodej
3+1
131 m²
Calle Presidente Adolfo Suárez, Benidorm

místnosti3+1
plocha131 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in the vibrant city of Benidorm, this exclusive residential complex offers a selection of 88 properties including Apartments and Penthouses. D...

Ostatní
Stáří nabídky: 24 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Calle Presidente Adolfo Suárez, Benidorm
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home