SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
44 173 428 Kč
(433 073 Kč / m²)
Prodej
3+1
102 m²
Benidorm

místnosti3+1
plocha102 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

The residential complex offers 1, 2, 3, and 4bedroom homes, with various types and qualities to choose from according to what best fits your lifestyle...

Ostatní
Stáří nabídky: 237 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Benidorm
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

SOLANASPAIN S.L.

SOLANASPAIN S.L.