SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 971 460 Kč
(51 786 Kč / m²)
Prodej
3+1
96 m²
Calle Doctor Fleming, Benetússer

místnosti3+1
plocha96 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

** Apartment for sale in Benetússer Move-in ready**

Looking for a spacious, bright, and well-laid-out home in a quiet area with all amenities nearby...

Ostatní
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Calle Doctor Fleming, Benetússer
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Liberty Home