SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
15 306 475 Kč
(82 293 Kč / m²)
Prodej
3+1
186 m²
Calle Eva, Benalmádena

místnosti3+1
plocha186 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Aura Higuerón es un complejo residencial de baja densidad de tan sólo 33 viviendas exclusivas divididas en tres bloques dentro de la comunidad de El H...

Ostatní
Stáří nabídky: 493 dní
Aktualizováno: 492 dní

Lokalita

Calle Eva, Benalmádena
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

STRAND PROPERTIES