SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 593 221 Kč
(108 094 Kč / m²)
Prodej
3+1
98 m²
Calle Heliotropo, Benalmádena

místnosti3+1
plocha98 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

REF. 3150
MAGNIFICENT BRIGHT AND SPACIOUS APARTMENT FOR SALE WITH SEA VIEWS IN BENALMADENA VILLAGE
IT HAS 98 M2 BUILT, 3RD FLOOR, PRIVATE GARAGE OF 1...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Calle Heliotropo, Benalmádena
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Benalsun Properties

Benalsun Properties