SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 915 333 Kč
(117 369 Kč / m²)
Prodej
2+1
93 m²
Avenida Juan Luis Peralta, Benalmádena

místnosti2+1
plocha93 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover your new home in the heart of the Costa del Sol! This stunning, brand-new apartment boasts 2 spacious bedrooms and 2 modern bathrooms, design...

Ostatní
Stáří nabídky: 24 dní
Aktualizováno: 23 dní

Lokalita

Avenida Juan Luis Peralta, Benalmádena
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home