SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 590 288 Kč
(99 827 Kč / m²)
Prodej
1+1
56 m²
Carril del Siroco, Benalmádena

místnosti1+1
plocha56 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Located in the highly sought-after lower part of Torrequebrada, this impeccably maintained one-bedroom apartment offers the perfect blend of Mediterra...

Ostatní
Stáří nabídky: 57 dní
Aktualizováno: 57 dní

Lokalita

Carril del Siroco, Benalmádena
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Propertybenalmadena