SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 301 295 Kč
(139 207 Kč / m²)
Prodej
2+1
74 m²
Avenida Gandhi, Benalmádena

místnosti2+1
plocha74 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

REF. 3000
MAGNIFICENT APARTMENT FOR SALE IN BENALMADENA PARQUE DE LA PALOMA AREA
IT HAS 74M2 BUILT, 64 M2 USEFUL 1ST FLOOR, SOUTHEAST FACING, GARAGE S...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaVýhledPodlažíSamostatné wcOtevřený obývací prostor

Ostatní
Stáří nabídky: 75 dní
Aktualizováno: 60 dní

Lokalita

Avenida Gandhi, Benalmádena
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Benalsun Properties

Benalsun Properties