SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 698 134 Kč
(133 727 Kč / m²)
Prodej
3+kk
80 m²
Calle Torrequebrada, Benalmádena

místnosti3+kk
plocha80 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Nádherný byt v Benalmádena Costa, který se nachází v jednom z nejlepších rezidenčních komplexů v Torrequebradě. Objekt se skládá ze dvou ložnic, jedné...

Nezařízený
Stáří nabídky: 82 dní
Aktualizováno: 27 dní

Lokalita

Calle Torrequebrada, Benalmádena

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA