SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
61 505 105 Kč
(534 827 Kč / m²)
Prodej
2+1
115 m²
TRANSITO SP-21 RESERVA HIGUERON, Benalmádena

místnosti2+1
plocha115 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Key Ready:- Luxury apartment set within a 5 star resort, The developer will also offer the opportunity to rent your home and get the most out of your...

Ostatní
Stáří nabídky: 91 dní
Aktualizováno: 50 dní

Lokalita

TRANSITO SP-21 RESERVA HIGUERON, Benalmádena
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Mosaic Realty

MosaicRealty