SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 237 921 Kč
(107 418 Kč / m²)
Prodej
3+kk
86 m²
Carril del Siroco, Benalmádena

místnosti3+kk
plocha86 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Objevte tento úžasný mezonetový penthouse v centru Benalmádeny, ideální pro ty, kteří hledají moderní, světlý a útulný prostor. Tato nemovitost o zast...

Nezařízený
Stáří nabídky: 109 dní
Aktualizováno: 30 dní

Lokalita

Carril del Siroco, Benalmádena

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA