SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
21 770 495 Kč
(161 263 Kč / m²)
Prodej
Atypický
135 m²
CALLE MARQUES DE MUÑIZ, Benahavís

místnostiAtypický
plocha135 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This spacious 3-bedroom apartment for sale in Los Flamingos, Benahavis, consists of 135 m² of interior space and a 35 m² terrace with south-facing vie...

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

CALLE MARQUES DE MUÑIZ, Benahavís
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Benahavis Collection