SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 607 817 Kč
(114 379 Kč / m²)
Prodej
1+1
84 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

místnosti1+1
plocha84 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

**Charming 1-Bedroom Apartment for Sale** Discover the epitome of coastal living in this well-appointed 1-bedroom apartment, perfectly situated to off...

Ostatní
Stáří nabídky: 56 dní
Aktualizováno: 25 dní

Lokalita

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home