SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
19 216 113 Kč
(128 107 Kč / m²)
Prodej
3+1
150 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

místnosti3+1
plocha150 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

legant 3-Bedroom Apartment in the Prestigious Los Arrayanes Golf Urbanization, Benahavís We are pleased to present this spacious and bright apartment ...

Ostatní
Stáří nabídky: 55 dní
Aktualizováno: 15 dní

Lokalita

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home