SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
14 576 208 Kč
(130 145 Kč / m²)
Prodej
3+1
112 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

místnosti3+1
plocha112 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

*The property is currently rented mid-term, so please request viewings well in advance. Thank you!* *Comes with a touristic licence in place* We are d...

Ostatní
Stáří nabídky: 51 dní
Aktualizováno: 20 dní

Lokalita

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home