SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 881 941 Kč
(103 321 Kč / m²)
Prodej
2+1
115 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

místnosti2+1
plocha115 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Exclusive Apartment with Panoramic Views in Villa Padierna Discover a rare opportunity to own a stunning apartment in the prestigious Villa Padierna c...

Ostatní
Stáří nabídky: 59 dní
Aktualizováno: 28 dní

Lokalita

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home