SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
16 415 818 Kč
(156 341 Kč / m²)
Prodej
3+1
105 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

místnosti3+1
plocha105 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Large, well presented penthouse with three double bedrooms, located in a popular complex, above the La Quinta golf course and a short drive from the a...

Ostatní
Stáří nabídky: 53 dní
Aktualizováno: 22 dní

Lokalita

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home