SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
17 017 223 Kč
(120 690 Kč / m²)
Prodej
4+kk
141 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

místnosti4+kk
plocha141 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavPo rekonstrukci
suterénNe
terasaAno

Popis

Tento krásně zrekonstruovaný byt se 3 ložnicemi na prodej v Eagles Village, La Quinta, nabízí dokonalou kombinaci moderního komfortu a přírodního pros...

Nezařízený
Stáří nabídky: 57 dní
Aktualizováno: 31 dní

Lokalita

Calle Pacheca Alta, Benahavís

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA