Výpis nabídek
15
15
15
16 294 220 Kč
(164 588 Kč / m²)
Prodej
5+kk
99 m²
Begur
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
5+kk
plocha
99 m²
koupelny
Popis
**Byt na prodej na pobřeží Costa Brava s turistickou licencí - Váš ráj u moře!
Objevte tento velkolepý luxusní byt, kompletně zrekonstruovaný a připr...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
163 dní
Aktualizováno:
9 dní